admin 27 - Апрель - 2013

Народні та ударні інструменти


Із відкриттям школи було відкрито і відділ народних та ударних інструментів. Того часу до них ще приєднувались і духові інструменти.
В групі народних інструментів на початку його  розвитку існували класи баяну та  акордеону, а через деякий час з’явились класи домри, гітари і бандури.

Перші викладачі на той час Музичної школи №7: Мись З.В., Новікова Т.О., Криворучко А.Н., Кривцов В.Ф. Вагомий внесок у розвиток оркестрового відділу зробив Кісєнков В.Я. Завдяки йому було організовано ансамбль оркестрових баянів, а в подальшому – і оркестр народних інструментів. Сьогодні оркестром керує викладач по класу акордеону Іванова Наталя Віталіївна.
Асамблі баяністів багато років натхненно виступали під керуванням викладача Кривцова Василя Федоровича. Cпівучий ансамбль бандуристів “Квітка” створила Желєзна М.Ф. (фото) 

Дмитренко Т.О.  навчає дітей грі на домрі та балалайці. Концертмейстер класу – Седух С.Т.  В класі гітари працює викладач Зозуля В.М. (фото)  Завідує відділом викладач ударних інструментів Пляко В.А. 

Учні відділу завжди приймають активну участь в концертній діяльності, виступають на звітних і святкових концертах, а також проводять тематичні вечори.

 

В класі ударних інструментів до методики викладання залучено  вивчення всіх оркестрових ударних інструментів. Основою спеціальності є гра на ударній установці та ксилофоні. Заняття проводяться індивідуально, враховуючи творчі можливості кожного учня. Згідно навчальної програми практична досконалість досягається роботою як і з концертмейстером, так і з використанням фонограм (-1). На уроках засвоюються навички ансамблевої гри у складі ансамблю ударних інструментів і оркестру народних інструментів.

Пляко - Преподователи - Народні, духові та ударні інструменти - Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв

Викладач класу – Пляко Віктор Анатолійович (фото)
Концертмейстер – Блінова Олена Анатоліївна

Учні класу неодноразово ставали переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Вокально-теоретичні дисципліни. Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Вокально-теоретичні дисципліни. Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Вокально-теоретичні дисципліни. Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв Народні, духові та ударні інструменти Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаїв

 

Комментирование закрыто.

Отделения