Шановні батьки!

 

Якщо ви бажаєте, щоб ваші діти навчались в нашій школі -

запрошуємо вас та ваших талановитих  дітей на вступні випробування.

Для вступу на хореографічне відділення - 29 травня о 12.00 (при собі мати змінне взуття)

Для вступу на музичне, театральне відділення - 30,31 травня з 12.00 до 14.00

Для вступу на художнє відділення - 03 червня о 12.00 (при собі мати альбом, олівці, гумку, пензлики та фарби)

Додатковий набір до контингенту школи буде проводитись 27 серпня 3 12.00 до 14.00

 

У школі відкрито додаткові групи навчання (без вступних випробувань).Приймаються діти з 7 років.

На художньому відділенні заняття проводяться 4години на тиждень, вартість навчання – 360 грн.

На хореографічному відділенні заняття проводяться 3години на тиждень, вартість навчання – 300 грн.

На театральному відділенні заняття проводяться 4години на тиждень, вартість навчання – 350 грн.

Оголошується також набір учнів до класу комп’ютерної графіки та основ дизайну. До навчання запрошуються учні, що мають початкову підготовку з образотворчих дисциплін.

Презентація 3d ролика викладача дисципліни Чернеги Олексія Олександровича

 

На інформаційний запит батьків учнів ДШМ №2 публікуємо технічний звіт 2019р. про стан будівельних конструкцій будівлі ДШМ №2:

Квал_ф_кац_йний сертиф_кат експерта

Планы для отбора

Протокол

Содержание

Спр Гипа авт кол

Съемка

Техническое заключение пз

ТЗ 1 ТЗ 2 ТЗ 3 ТЗ 4 ТЗ 5 ТЗ 6 ТЗ 7 ТЗ 8 ТЗ 9

Тит. лист

Технічний звіт 2016р. про стан будівельних конструкцій будівлі ДШМ №2:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

 

 

НАШІ  ПЕРЕМОГИ:

 

ХV Міжнародний конкурс дитячого малюнку “Слов’янське джерело”, пам’яті слов’янських просвітителів святих Кирила та Мефодія (Клайпеда, 2018) – Лауреати: Аліса Руденко, Валерія Вишнякова, диплом учасника: Анастасія Малишевська. Викладачі: Анна Козловська, Ольга Турченко

 

 

 

V Всеукраїнський відкритий  багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»/«Дивограй»

Лауреати І ступеню – хоровий колектив “Anima”, ансамбль «Калинонька», Бикович Софія, Шевчук Матвій, ансамбль скрипалів “Камертон”, Мартинов Дмитро, Бучковська Анастасія

Лауреати ІІ ступеню – Мельник Аріна,  Зазвірська Анастасія.

Лауреати ІІІ ступеню – хор першокласників «Першоцвіт», солісти: Мурза Валерія, Мерлюк Єлизавета, Кривошей Дмитро, Зиненко Катерина, Зірка Олексій

Викладачі: Заботіна Н.А., Жайворонок І.Г., Папаянакі А.В., Коновалова І.М., Іванова Н.В., Овсянникова В.Г., Бондаренко О.О., концертмейстера: Селіванова М.М., Блінова О.А., Мерлюк І.А., Саламатова О.Б., Орєхова О.І.

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс-фестиваль творчості “ProFest”

Перші місця отримали роботи учнів: Гавловської Дарини, Каніарі Марії-Ніколєтти, Терентьєвої Дарини, Машкін Поліни, Крячко Марії, Сімеон Дар’ї, Салтикової Поліни, Носік Євгенії.

Другі місця отримали роботи Маліновської Катерини та Саміли Ангеліни. Викладачі: Турченко О.Д., Козловська А.С., Кугій С.О.

 

 

 

 

 

 

Відбірковий конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя – 2018»:

Колектив “Перлинка” (кер.Бабоян Н.К., Попова Л.Я., конц.Косенко Г.О.)

ІІ вікова категорія – І місце

мішана молодша категорія – І місце



 



 

 

Обласний конкурс вокальних ансамблів:                      ІІ місце – ансамбль старших класів, керівник Гарматюк А.С., концертмейстер Селіванова М.М. 

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мистецька феєрія»: ІІ місце – дует: Коновалов Аркадій, Городнича Евеліна (викладач Мерлюк І.А.), ІІІ місце – Печаткіна Дар’я (викладач Степанова І.І.)


Всеукраїнський фестиваль-конкурс «EliDance Fest-2018» (м.Херсон)  – хореографічний колектив “Перлинка” отримав три І місця та одне ІІ місце. Керівники: Наталія Бабоян, Лариса Попова, концертмейстер Галина Косенко.


Обласний конкурс театрального мистецтва – колектив “Ікарушки” отримав Гран-Прі. Керівники: Ірина Федоренко, Анатолій Нікіфоров.

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Миколаївські зорі” (30квітня 2017р.): ІІІ місце - молодша група колективу “Перлинка”, ІІІ місце - старша група колективу (керівники Бабоян Н.К., Попова Л.Я.)


 

Міжнародний фестиваль-конкурс творчих колективів “Калейдоскоп талантів” у м.Київ (29квітня 2017р.): І місце – фортепіанний дует “Віваче” (Мерлюк Єлизавета, Мерлюк І.А.), ІІ місце – Заботін Микола (викладач Мерюк І.А.)


Обласний конкурс cолістів та ансамблів струнно-смичкових інструментів (26квітня 2017р.) – ІІІ місце: ансамбль старших класів Папаянакі А.В. (конц.Селіванова М.М.), ІІІ місце – ансамбль “Камертон” Коновалової І.М. (конц.Орєхова О.І.), ІІІ місце – Дадіані Катерина (викл.Коновалова І.М., конц.Орєхова О.І.)


 

Обласний конкурс ансамблів ударних та духових інструментів (19квітня 2017р.) – І місце: ансамбль ударних інструментів Пляко В.А. (конц.Блінова О.А.), ІІ місце: ансамбль духових інструментів Колесника В.П. (конц.Селіванова М.М.)



ХVІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Акорди Хортиці” (м.Запоріжжя, 26березня 2017р.):  І місце – Кочубєй Крістіна (викл.Пляко В.А., конц.Блінова О.А.), диплом учасників – Ансамбль скрипалів “Камерата” (викл.Коновалова І.М., конц.Орєхова О.І.), Фортепіанний дует: Мерлюк Єлизавета, Волкова Катерина (викл.Мерлюк І.А.)


ХХХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Джерело надій” (м.Київ) – хореографічний колектив “Перлинка” – І та ІІ місця!!!


XI  Міський відкритий конкурс вокально-ансамблевої майстерності -  Ансамбль “Капричіо” (кер.Заботіна Н.А., конц.Селіванова М.М.) - ІІ місце!!!


 

Відкритий фестиваль-конкурс ансамблів “Камерата” (м.Полтава) – Ансамбль скрипалів Алли Папаянакі  - ІІІ місце!!!

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Лиманські зорі” – хореографічний колектив “Перлинка” отримав І місце!!!


Переможці обласного конкурсу театралів – колектив ”Ікарушки”! Вітаємо

керівників Ірину Федоренко та Анатолія Нікіфорова! Молодці!



Вітаємо  наших  переможців  Всеукраїнських  та  Міжнародних  конкурсів!!!  Ми  вами  пишаємось!!!



Кочубєй Крістіна та Стус Ірина - клас ударних інструментів викладача Пляко В.А.

 

 

 

Присвячення у першокласники!

 

Отделения